Opublikowany: sob, Mar 28th, 2020

Swoim łupem cieszył się niespełna dobę

41-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego niebawem może trafić za kraty nawet na 10 lat. Jak ustalili policjanci, mężczyzna włamał się do domu w budowie na terenie Legnicy i ukradł sprzęt wart 15 tys. zł. Wpadł już następnego dnia.

Legniccy policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży z włamaniem, do jakiej miało dojść w niewybudowanym jeszcze domu na terenie miasta.

– Nieznany sprawca po wypchnięciu drzwi balkonowych domu w budowie, dostał się do jego wnętrza a następnie dokonał kradzieży elektronarzędzi, powodując straty o wartości 15 tys. zł – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Śledztwo okazało się szybkie, bo już następnego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego 41-latka. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy w samochodzie mężczyzny znaleźli część skradzionych przedmiotów.

Mieszkaniec powiatu polkowickiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i został objęty policyjnym dozorem. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..