Opublikowany: wt, Sty 1st, 2019

Strefa czeka na inwestorów

Ścinawska Strefa Aktywności Gospodarczej jest już gotowa na przyjęcie inwestorów. Firmy szukające terenów pod swoje projekty rozwojowe mają tu do wyboru działki, których łączna powierzchnia wynosi około 18 hektarów.

Żeby przyciągnąć do Ścinawy biznes, władze gminy przygotowały uzbrojony teren z dobrym dojazdem z drogi krajowej nr 36, ul. Legnicką. Potencjalni inwestorzy mają tu zapewniony dostęp do sieci energetycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Wybudowane zostały też już wewnętrzne drogi.

– Cały teren został ogrodzony, oświetlony, wybudowane zostały sieci. Ścinawska Strefa Aktywności Gospodarczej posiada wiele atutów, przede wszystkim komunikacyjnych. Na potencjalnych inwestorów czekają działki, przygotowane, by prowadzić na nich szeroko rozumianą działalność gospodarczą. Chcę też podkreślić, że jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów i negocjacji. Pierwsi zainteresowani inwestowaniem w naszym mieście mogą liczyć na preferencyjne warunki – zapewnia burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła.

Lokalizacja SAG jest atrakcyjna nie tylko z uwagi na sąsiedztwo drogi krajowej, ale także dzięki wyremontowanej w ubiegłym roku bocznicy kolejowej, połączonej z linią nr 273 (relacji Wrocław – Szczecin), która jest jednym z ważniejszych szlaków towarowych Polski.

Przedsiębiorcy zainteresowani ulokowaniem swoich zakładów w Ścinawie mogą uzyskać szczegółowe informacje w Urzędzie Miasta i Gminy (ul. Rynek 17, pokój nr 11 i 12 na I piętrze) lub pod nr. tel. 76 740 02 14. Oferta inwestycyjna wkrótce pojawi się również na stronie internetowej www.scinawa.pl.

źródło: materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..