Przed śmiercią został dźgnięty nożem (WIDEO)

Znamy już wyniki sekcji zwłok 55-latka, którego ciało znaleziono w piątkowy wieczór na klatce schodowej kamienicy przy ul. Senatorskiej. Jak informuje legnicka prokuratura, mężczyzna został ugodzony nożem, ale rana nie była na tyle poważna, by można uznać ją za przyczynę śmierci. Ta pozostaje nieznana.
Fot. kontakt@lca.pl

To właśnie sekcja zwłok miała pomóc śledczym w odtworzeniu wydarzeń z feralnego wieczoru przy Senatorskiej i rozwiać wątpliwości co do przyczyny śmierci 55-latka. W tej sprawie nie zatrzymano bowiem podejrzanych. To w efektach oględzin ciała pokładano zatem największą nadzieję. Jak się okazuje, sekcja nie dała kluczowej odpowiedzi.

Prokuratorzy tłumaczą, że konieczne jest teraz przeprowadzenie dodatkowych badań, a na ich wyniki przyjdzie jeszcze poczekać. Z uwagi na utrudnienia spowodowane przez pandemię koronawirusa – nawet miesiąc. Jak informuje prokuratura, na ciele zmarłego nie znaleziono obrażeń, poza jedną raną – zadaną najprawdopodobniej nożem. Nie była ona jednak przyczyną śmierci.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Przypomnijmy. 55-latek zmarł w ubiegły piątek na klatce schodowej kamienicy przy ul. Senatorskiej. Wezwani na miejsce ratownicy nie zdołali go uratować. Tuż po zdarzeniu zatrzymano kilka osób, które w tym czasie uczestniczyły w alkoholowej imprezie w jednym z sąsiednich mieszkań. Ostatecznie wszystkich zostali zwolnieni. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj komentarz