Opublikowany: sob, Sty 4th, 2020

Ślisko i niebezpiecznie (FOTO)

Po godz. 17 warunki na drogach powiatu jaworskiego były typowo zimowe. Silny, mroźny wiatr, opady śniegu z deszczem spowodowały, że zrobiło się bardzo ślisko. Przekonał się o tym właściciel BMW poruszający się drogą ekspresową S3 z Bolkowa w kierunku Zielonej Góry.

Na wysokości zjazdu Jawor-Południe auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery energochłonne, a dokładniej – w ratunkowy przejazd techniczny wykonany z lin i ruchomych słupków. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak auto zostało poważnie uszkodzone. Droga nie była zablokowana. Na miejscu zjawili się funkcjonariusze jaworskiej drogówki, którzy przebadali kierowcę pod względem ewentualnego spożywania alkoholu. Za spowodowanie kolizji, zdarzenie prawdopodobnie zakończy się mandatowo. Na miejsce wezwano służby drogowe w celu usunięcia porozrzucanych elementów auta z jezdni.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..