Opublikowany: wt, Cze 5th, 2018

Śledczy poszukują nożownika (WIDEO)

Legnicka prokuratura opublikowała list gończy za legniczaninem, który brał udział w śmiertelnym pobiciu młodego listonosza. Do tragedii doszło 19 maja br. przy ul. Żwirki i Wigury w Legnicy. Napastnicy zadali swej ofierze co najmniej dwa ciosy nożem. Pomimo pomocy lekarskiej Damiana K. nie udało się uratować. Przecięta tętnica wywołała wstrząs krwotoczny.

Po ponad trzech tygodniach śledczy zdecydowali się upublicznić wizerunek mężczyzny, który miał uczestniczyć w przestępstwie. Poszukiwany to 21-letni Rafał Szczepański zamieszkały przy ul. Piastowskiej w Legnicy.

Ponadto Sąd Rejonowy w Legnicy wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. W miejscu odosobnienia Rafał Szczepański ma spędzić co najmniej 14 dni. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca jego pobytu, powinien się skontaktować z miejscowymi jednostkami policji lub prokuratury. Śledczy przypominają, że za utrudnianie postępowania karnego, poprzez pomaganie sprawcy, grozi kara od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w sprawie tej został już zatrzymany inny podejrzany – to 24-letni Arkadiusz T., który usłyszał już zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia z następstwem śmierci.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..