Seria wypadków na drogach. Lądował śmigłowiec LPR

Dwa zderzenia pojazdów w Głogowie i jeden wypadek przed Brzegiem Głogowskim. To dramatyczny bilans czwartkowego po południa na drogach powiatu głogowskiego. W tym ostatnim przypadku lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Najpierw dwie osoby potrzebowały pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego po wypadku na skrzyżowaniu ul. Sportowej i Kazimierza Wielkiego w Głogowie. Chwilę po południu zderzyły się tam dwie osobówki. Przyczyną najprawdopodobniej było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę Renault, który zawracał na tym skrzyżowaniu. Po zderzeniu pojazd marki opel ścinając znak drogowy zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

Na tym jednak nie było końca dramatycznych wydarzeń drogowych w Głogowie. Kierowca BMW znalazł się w szpitalu po wypadku na ul. Elektrycznej. Chwilę po powyższym zdarzeniu, kierowany przez niego pojazd na wysokości skrzyżowania z ul. Marii Skłodowskiej-Curie zderzył się z Fordem. BMW uderzyło jeszcze w zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Na miejscu była policja i straż pożarna.

Do groźnego wypadku doszło natomiast około godziny 14.00 na drodze do Brzegu Głogowskiego. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo BMW X5 i Mercedes. Poszkodowane zostały 4 osoby. Droga została zablokowana a policja kieruje cały ruch na objazd przez Kromolin. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Według nieoficjalnych informacji nie było jednak potrzeby transportowania nim poszkodowanych. Wśród poszkodowanych osób jest dziecko.

fot. glogow-info.pl

Dodaj komentarz

*

code