ŚCINAWA. Sportowcy zaśpiewają

plakat

Sportowcy z regionu wystąpią w niecodziennej roli. W kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie kolędy zaśpiewają, m.in. piłkarki ręczne, piłkarze nożni i nordicowcy. Zebrane podczas koncertu pieniądze trafią na rzecz chorych dzieci.

Na scenie wystąpią piłkarki ręczne MKS Zagłębia Lubin, piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wraz z członkami ścinawskiego FC Zagłębia, oraz sportowcy z MKS Odra Ścinawa, Karate Goju Ryu Shuseikan Poland, członkowie Ścinawskiej Grupa Nordic Walking, a także biegacze z Klubu Sportowy Start Ścinawa.

Podczas koncertu zbierane będą datki na chore dzieci ze Ścinawy i z Lubina. Wraz ze Stowarzyszeniem „Równe Szanse” organizator koncertu wybrał siedem osób potrzebujących pomocy. Zebrane pieniądze trafią, m.in.do Radka Szuty ze Ścinawy, który ma uszkodzony mózg, czterokończynowe napięcie mięśniowe oraz Zespół Westa (rodzaj epilepsji opornej na leczenie).

 

Pieniądze przekazane zostaną także rodzicom Wiktora Andrejko z Lubina, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. To już drugi taki koncert charytatywny organizowany w Ścinawie. Dzisiejszy występ rozpocznie się o godz. 15.

 

 

SZAT

 

Dodaj komentarz