ŚCINAWA. Przewodniczący rady powiatu lubińskiego na burmistrza

kosztyła– Chcę, aby Ścinawa była miastem spełnionych marzeń i wielu możliwości- mówi Krystian Kosztyła, który dziś oficjalnie poinformował, że będzie kandydował na burmistrza Ścinawy. Zdaniem kandydata obecne władze nie walczą o jego dobro i to należy zmienić.

Krystian Kosztyła obecny przewodniczący rady powiatu lubińskiego nie zgadza się ze sposobem rządzenia władz Ścinawy które, jego zdaniem skupiają się na plotkach, nagrywaniu i zmierzają w stronę Big Brothera.

Chcielibyśmy, aby Ścinawa była miastem spełnionych marzeń i wielu możliwości. Wiemy, że nie zrobimy tego samodzielnie dlatego, aby to osiągnąć trzeba zmienić sposób funkcjonowania z „ja” na „my” – wyjaśnia kandydat.Kosztyła,marek

– Wygrana Krystiana Kosztyły może dużo zmienić. Może wróci wreszcie demokracja, a nie autokracja jak jest do tej pory- mówi Krzysztof Marek, przewodniczący rady miejskiej w Ścinawie.

Krystian Kosztyła ma 34 lata i ukończone wyższe studia z zarządzania przedsiębiorstwem. Z samorządem związany jest od 2004 roku. Kandydat na burmistrza mówi, że będzie się starał jednocześnie o miejsce w radzie powiatu lubińskiego.

SZAT

Dodaj komentarz