Ścigali przestępcę. Padł strzał

To nie był spokojny poranek dla mieszkańców ulicy Krupińskiego w Lubinie. Przed godziną 08.00 rano swoje działania prowadzili policjanci z Wrocławia i Poznania. Funkcjonariusze ścigali przestępcę. Padł strzał ostrzegawczy.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych. Funkcjonariusze prowadzili swoje działania przy garażach. Chwile później akcja przeniosła się w okolice Przedszkola nr 1, w którego stronę zaczął uciekać ścigany przez policjantów mężczyzna. Na nieszczęście w tych godzinach, rodzice przyprowadzali do placówki swoje dzieci. Jedna z mieszkanek Lubina relacjonowała, że mężczyzna wybiegł zza garaży, a w rękach trzymał nóż. Przestraszeni rodzice z dziećmi zaczęli uciekać w stronę boiska szkolnego.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu prowadzili na tym terenie działania o charakterze kryminalnym, w wyniku tego zatrzymaliśmy jedną osobę. Na chwilę obecną ze względu na dobro śledztwa, to tyle co mogę powiedzieć – informuje Maciej Święcichowski, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Działania prowadziła Komenda Wojewódzka z Wrocławia i Poznania. Sprawę prowadzi prokuratura. Mundurowi informują, że więcej szczegółów w tej sprawie będą mogli podać za kilka dni.

Dodaj komentarz