Sara pojedzie do Greifswaldu!

Wystarczyły niespełna dwa tygodnie, by rodzice 6-letniej legniczanki chorej na nowotwór zebrali przy wsparciu kilkudziesięciu tysięcy osób prawie milion złotych! – Sara na początku lipca pojedzie do kliniki w Greifswaldzie na immunoterapię – cieszy się Anna Nowak, mama dziewczynki.

Neuroblastomia – to słowo w październiku 2015 roku w uszach legniczanki Anny Nowak zabrzmiało jak wyrok. Wyrok śmierci na jej 4-letnią córeczkę. Neuroblastomia III stopnia to nowotwór złośliwy nadnerczy. Guz zajmował 3/4 brzuszka Sary. Od lekarza matka usłyszała, że dziecko może umrzeć. Ani przez chwili nie straciła jednak nadziei i postanowiła, że będzie walczyć o życie swojej pociechy. Pomóc w zbiórce pieniędzy niezbędnych na przeprowadzenie immunoterapii w klinice w Greifswaldzie miała zbiórka na internetowym portalu www.siepomaga.pl.

O historii Sary pisaliśmy na naszym portalu (Zwycięstwo z rakiem coraz bliżej (WIDEO)). W niedzielę, 18 czerwca, na dedykowanym dziewczynce koncie była już suma, za którą rodzice będą mogli sfinansować ostatni etap leczenia nowotworu. Było to możliwe dzięki wsparciu ponad 36 tys. osób.

– Wierzymy, że dzięki waszemu wsparciu oddział onkologiczny pozostanie dla Sary już tylko wspomnieniem. Dziękujemy w imieniu Sary i jej mamy. Razem wielką mamy moc! – podsumowują przedstawiciele siepomaga.pl, w wysłanym do darczyńców e-mailu gratulacyjnym.

Dodaj komentarz