Opublikowany: wt, Lip 23rd, 2019

Są jeszcze wolne miejsca na kolonię letnią dla dzieci

Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy informuje, że są jeszcze wolne miejsca na kolonie letnią dla dzieci w wieku 7-15 lat w Kudowie Zdroju. Z oferty mogą skorzystać dzieci, których rodzice pobierają świadczenia z Funduszu Składkowego KRUS. Koszt wpłaty rodziców wynosi tylko 400 zł. 

Wypoczynek zaplanowano w okresie od 17.08-27.08.2019 r. Kolonia zorganizowana jest w 3-gwiazdkowym Hotelu Uzdrowiskowym St. George. Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami. Możliwość codziennego korzystania z kąpieli w basenie. Wyżywienie w formie stołu szwedzkiego.
W programie są wycieczki piesze i autokarowe po Górach Stołowych do Polanicy, Dusznik, Kłodzka, zwiedzanie wystawy Muzeum Zabawek , Muzeum Czaszek oraz ogniska, dyskoteki, konkursy z nagrodami. Dowóz autokarem.

Szczegółowych informacji udziela Biuro TPD w Legnicy, ul. Orła Białego 2, tel. 76 724 51 09, 691-670-276 -Prezes, adres e-mail: tpd.legnica@wp.pl.
Kolonie TPD są koloniami przyjaznymi dzieciom. Karty kwalifikacyjne wydaje lub przesyła Biuro TPD w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..