Ruszają zapisy na „Lato w mieście”

Cztery tygodnie warsztatów, a podczas nich zabawa, zwiedzanie i integracja. Ruszają zapisy na „Lato w mieście 2022”.T a forma spędzania wakacji przez dzieci, cieszy się dużą popularnością, dlatego warto spieszyć się z zapisami.
Fot. Pixabay

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie po raz kolejny zaprasza rodziców i ich pociechy do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. W tym roku odbędą się cztery turnusy jednotygodniowe.

Podczas zajęć przewidujemy na pewno zajęcia integracyjne. Stawiamy na to na samym początku. Chcemy też, żeby to było aktywne spędzanie czasu wolnego przez dzieci tak więc planujemy wyjazdy w różne ciekawe miejsca. Na zajęciach stacjonarnych również przewidujemy różnorodne zajęcia. Mamy bogatą kadrę więc każdy na pewno da coś od siebie – informuje Anna Jeżewska, z Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Są to tygodniowe turnusy, po osiem godzin dziennie. Także opiekę zapewniamy w jednym turnusie dla 40-tu dzieci więc liczba miejsc na dany turnus jest ograniczona – zaznacza Jeżewska.

Warto więc spieszyć się z zapisami. O zakwalifikowaniu decyduje bowiem kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci rodziców pracujących. Zapisać należy się w siedzibie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

Dodaj komentarz

*

code