Ruszą kolejne zapisy do poradni

6 listopada kolejnych 78 osób będzie mogło zarejestrować się do poradni endykronologicznej w Głogowie. To część programu “Profilaktyka Chorób Tarczycy”.

Zarejestrować się będzie można osobiście bez skierowania w centralnej rejestracji, w holu szpitala. Dla zainteresowanych przewidziano 78 miejsc na wizyty w dniach 13 i 19 listopada br.

Przy rejestracji do Programu pacjenci będą zobowiązani do okazania dowodu osobistego wydanego przez prezydenta Głogowa lub zaświadczenia wydanego przez Urząd Miasta Głogowa, potwierdzającego zameldowanie na terenie miasta.

Przy rejestracji pacjent otrzyma skierowanie na badanie laboratoryjne i pozna termin z wyznaczoną datą oraz godziną wizyty specjalistycznej.

UWAGA: Pobranie krwi na badania laboratoryjne odbywać się będzie w Gabinecie Poradni Endokrynologicznej, przy ul. Kościuszki 15 (parter w budynku szpitala) od godziny 8 w dniu rejestracji na wizytę. Pacjent powinien zgłosić się na badanie na czczo i odstawić suplementy diety oraz witaminy na co najmniej dwa dni przed terminem pobrania krwi.

Program skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa oraz do osób, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji programu w roku 2018, z wyjątkiem osób, u których zostały wykryte zmiany (guzki, torbiele) przy poprzedniej wizycie profilaktycznej.

Dodaj komentarz

*

code