REGION. Ustawa antysitwowa. Kukiz’15 kontra PSL (WIDEO)

Królak CiupakWalkę z obstawianiem wysokich stanowisk w spółkach skarbu państwa z partyjnego klucza zapowiedzieli działacze z komitetu Kukiz’15. Ma im w tym pomóc ustawa antysitwowa. Między innymi na ten temat w programie „Gość Dnia” rozmawiali Marcin Królak, kandydat kukizowców do Sejmu oraz Kamil Ciupak, startujący z list Polskiego Stronnictwa Ludowego.

– W tej chwili w większości spółek rolnych zatrudnieni są członkowie PSL-u i ich rodziny. Mówimy tu o 90 proc. zatrudnionych – mówi Marcin Króla z komitetu Kukiz’15.

– Może kolega ma jakieś dane. Jednak nie jesteśmy tutaj po to, by się przekrzykiwać, jak chłopcy na ulicy – odpowiada Kamil Ciupak z PSL-u.

Całość można zobaczyć tu: 

  1. Jestem jak najbardziej za. Ustawa anty sitowa musi również objąć służby mundurowe. To typowa wylęgarnia ubeckich dynastii rodzinnych. Na kierowniczych stanowiskach zasiadają małżeństwa nawet w tym samym zakładzie. Służba Więzienna jest w tym konkursie bezapelacyjnie na 1 miejscu. Pierwszy z brzegu przykład. Bardzo proszę. Zakład Karny w Medyce, woj, podkarpackie.

Dodaj komentarz

*

code