REGION. Dzień Dziecka – gdzie zabrać pociechę?

IMG_1078Na ten dzień maluchy czekają cały rok. Aby Dzień Dziecka był wyjątkowy ośrodki kulturalne w całym regionie przygotowały dla naszych milusińskich szereg atrakcji. Dziś więc nasze pociechy na pewno nie będą się nudzić.

Jeśli nasze dziecko lubi chodzić do kina, Centrum Kultury Muza w Lubinie, przygotowało seans filmów animowanych. W Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu w Jaworze dla dzieci zorganizowano kącik małego artysty, zabawy z chustą, bańki mydlane, początek zabawy zaplanowano na godzinę 12.

Warto zawitać również do jaworskiego Teatru Miejskiego, gdzie o godz. 16:00 rozpocznie się przedstawienie dla dzieci – Cyrk Doktora Dolittle. Atrakcją będzie ultrafioletowe światło, dzięki któremu niewidoczni aktorzy będą „ożywiać” lalki i przedmioty. Wstęp na imprezę jest wolny.

Na przeciw dziecięcym marzeniom wyszedł również Miejski Ośrodek Kultury w Jaworze, gdzie w południe rozpocznie się „Cyrkowy Dzień Dziecka”. Będą pokazy cyrkowe, autorskie programy artystyczne i spektakle.

Dla wszystkich maluchów, które uwielbiają pluskać się w wodzie, polkowicki Aquapark przygotował promocyjną ofertę z okazji Dnia Dziecka. Już od 20 zł od osoby będzie można dziś korzystać z basenów zarówno w części rekreacyjnej jak i sportowej. W tej samej cenie będzie można również skorzystać z kręgielni.

ER/SZAT

Dodaj komentarz