Radna usłyszała zarzuty (WIDEO)

Wracamy do sprawy radnej powiatu złotoryjskiego, która została zatrzymana za kierownicą swojego samochodu pod wpływem alkoholu. Kobieta została przesłuchana, usłyszała też zarzut i przyznała się do winy. Niebawem poniesie konsekwencje.

9 lipca radna, jadąc przez legnicki Tarninów, uderzyła w latarnię uliczną i próbowała odjechać. Do przyjazdu policji zatrzymał ją przypadkowy przechodzień. Badanie trzeźwości wykazało, że zanim usiadła za kierownicą, piła alkohol. Do potwierdzenia tego faktu konieczne było jednak badanie próbek krwi. Wyniki są jednoznaczne (wideo TV Regionalna.pl).

Konsekwencje tego zachowania kobieta poniesie także jako radna powiatu. Wiadomo już, że straci mandat. Do tego konieczny będzie jednak prawomocny wyrok sądu.

Materiały trafią do prokuratury, a stamtąd – do sądu. Wyrok zakończy karierę radnej, która w swoim otoczeniu cieszy się opinią osoby empatycznej i sumiennej. Trwająca kadencja nie była jej pierwszą, wszystko wskazuje na to, że jednak – ostatnią.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..