Opublikowany: sob, Lut 18th, 2017

Przed spotkaniem zdążą jeszcze przeczytać kryminał

BLOG„Buźka” Sophie Hannah to lutowa lektura Klubu Konesera Kryminału, który działa w Bibliotece Lokalnej Osiedla Głogowskiego przy ul. Perseusza 13. Spotkanie odbędzie się 21 lutego o godz. 17. Wstęp jest wolny, a do dyskusji można przyłączyć się w dowolnym terminie, więc miłośnicy kryminału, którzy chcieliby wziąć w niej udział, zdążą jeszcze przeczytać książkę.

Powieść spotkała się z dobrym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i czytelników.

– To trzymający w napięciu kryminał o mocnym podłożu psychologicznym – zachęca Agnieszka Błaszczyk z Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego. – Sophie Hannah bardzo sprawnie prowadzi intrygę kryminalną, kilkukrotnie wyprowadzając czytelników w pole. Warsztat pisarki został doceniony przez spadkobierców Agathy Christie, którzy to właśnie ją wybrali na kontynuatorkę przygód Herkulesa Poirot. W 2014 ukazała się powieść „Inicjały zbrodni”, przedstawiająca dalsze losy słynnego detektywa. Książka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród recenzentów, czytelników oraz wielbicieli klasycznych kryminałów Agathy Christie.

Na spotkanie poświęcone powieści „Buźka” biblioteka BLOG zaprasza 21 lutego o godz. 17.

UR/BLOG

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..