Prowadził pod wpływem narkotyków i mimo sądowego zakazu

Jaworscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejną nieodpowiedzialną osobę. 31-letni mieszkaniec Głogowa prowadził samochód pomimo sądowego zakazu i, co gorsza, będąc pod wpływem środków odurzających. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie się musiał tłumaczyć przed sądem. Za kratami może spędzić nawet 5 lat.

Do zatrzymania doszło w Piotrowicach koło Jawora.  Za kierownicą osobowego BMW siedział mężczyzna, który nie potrafił ukryć swojego zdenerwowania, mimo że była to tylko rutynowa kontrola. Funkcjonariusze szybko ustalili jaki był tego powód.

– Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że zatrzymany to 31-letni mieszkaniec Głogowa. Mężczyznę obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie był to jednak koniec jego problemów. Przeprowadzone testerem badanie wykazało, że jest również pod wpływem środków odurzających – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Zatrzymany 31-latek usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

Dodaj komentarz