Prochowice: Gospodarz “wyprosił” niechcianego gościa nożem

Legnicka policja wyjaśnia pod nadzorem prokuratury, jaki był przebieg wydarzeń do jakich doszło w piątek, 10 bm., w Prochowicach. Do jednego z tamtejszych mieszkań wtargnął mężczyzna, zastając na miejscu gospodarza i jego kolegę. Doszło do bijatyki, w trakcie której nieproszony gość otrzymał kilka ciosów nożem i trafił do szpitala. Funkcjonariusze wciąż poszukują jednego z uczestników zdarzenia.

Interwencję podjęli dzielnicowi, gdy po godz. 20 otrzymali telefon w tej sprawie. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z prochowickich mieszkań doszło do krwawej kłótni. Wszystko miało się zacząć od wizyty nieproszonego gościa. Legniczanin wtargnął do mieszkania prochowiczanina, gdzie poza gospodarzem zastał również innego mężczyznę.

– Jak ustalono, w mieszkaniu doszło do szarpaniny i bijatyki, w trakcie której zadano kilka ran nożem. Policjanci przybyli na miejsce zatrzymali jednego z mężczyzn. Drugi zdołał się oddalić, a trzeci trafił do legnickiego szpitala – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z legnickiej policji.

Jak informują przedstawiciele KMP w Legnicy, czynności w tej sprawie prowadzone są obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legnicy.

Dodaj komentarz

*

code