Opublikowany: czw, Paź 10th, 2019

Poznajesz tych mężczyzn? (WIDEO)

Głogowska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch złodziei, którzy w lipcu i sierpniju br. włamywali się na teren ogrodów działkowych. Każdy, kto potrafi pomóc w poszukiwaniach proszony jest o przekazywanie informacji Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie.

Złodzieje wchodzili na teren ogrodów działkowych, by się wzbogacić. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że ich wizyty zarejestrowały kamery monitoringu. Teraz głogowscy funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, do których dochodziło w lipcu i sierpniu br.

– Osoby, które rozpoznają mężczyzn na podstawie zarejestrowanego materiału lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Głogowie – apeluje Bogdan Kaleta, rzecznik prasowy KPP w Głogowie.

Pomocne informacje można przekazać np. telefonicznie – 76 7277271, 76 7277272 (w godz. 07.30-15.30) lub czynny całodobowo numer 76 7277200

Nagranie z kamery monitoringu, która zarejestrowała podejrzewanych o włąmania i kradzieże mężczyzn można obejrzeć na stronie głogowskiej policji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..