Poznaj ciekawe miejsca i ludzi z Krainy Wygasłych Wulkanów

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” organizuje wyjazd integracyjno-studyjny pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów”. Tym razem uczestnicy odwiedzą Świerzawę oraz Sędziszową. Wyjazd jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. 

W wyjeździe mogą wziąć udział osoby z gminy Krotoszyce (powiat legnicki) i gminy Męcinka (powiat jaworski). – Pierwszeństwo mają osoby, które wzięły udział w spotkaniu „Bądźmy aktywni” w Prusicach 26 lutego  lub w Sokolej w  7 marca. Wcześniej należy wypełnić i przesłać do nas odpowiedni formularz. Osoby, które nie były na tych spotkaniach, a prześlą formularz zostaną wpisane na listę rezerwową – informuje Marta Cieślak ze Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie.

W wyjeździe mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 60 lat oraz osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim (nie wymagające opiekuna).

– Wyjazd jest całodzienny i bezpłatny. Zapewniamy przejazd busem w obie strony. Ilość miejsc ograniczona. Wkrótce prześlemy uczestnikom dokładny program wyjazdu z godzinami przejazdu busa – dodaje Marta Cieślak.

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod nr tel. 768728718 lub 609 538 810.

Wyjazd współfinansowany z środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie  M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” , w ramach realizacji Operacji własnej nr 2/2018/OW p.n. „Kaczawska Inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Fot. ilustracyjne, LGD Partnerstwo Kaczawskie via Facebook

Dodaj komentarz