POWIAT POLKOWICKI. Czarownice, rolki i Gang Marcela na Dzień Kobiet

rolersi_maleSprawdziliśmy, jakie propozycje przygotowano na Dzień Kobiet w niektórych miejscowościach powiatu polkowickiego i trzeba przyznać, że pomysłowości organizatorom nie zabrakło.

Na przykład, w Koźlicach, gmina Gaworzyce, mieszkańcy doczekali się pięknych, asfaltowych dróg, z dala od głównej trasy. Mogą teraz bez problemu dojechać do pól, ale tak samo dobrze nadają się one np. do jazdy na rolkach. I taka impreza, dla dzieci i dorosłych, odbędzie się właśnie w Dniu Kobiet, tj. 8 marca. Zbiórka uczestników przejażdżki o godz. 11 koło świetlicy wiejskiej. Mamy tylko nadzieję, że pogoda jest zamówiona, bo zabawa zapowiada się świetnie. Tego dnia, o godz. 16 w auli Gimnazjum w Grębocicach wystąpi Gang Marcela.

Dzień wcześniej, czyli w sobotę, 7 marca, pracownicy Przemkowskiego Ośrodka Kultury zapraszają panie do świetlicy w Krępie na Zlot Czarownic (początek o godz. 18). Organizatorzy zapewniają m.in. ciepły posiłek, a także coś na zimno i na słodko. Atrakcją będzie konkurs na najciekawszy strój czarownicy. Wstęp kosztuje 35 zł.

A jeszcze wcześniej, bo w piątek, 6 marca, świętować będą mieszkanki gminy Radwanice i ich goście. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w sali OSP. Wystąpią zespół Brzegowiacy oraz młodzi lokalni artyści. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach. Wstęp wolny.

UR

Dodaj komentarz