POWIAT JAWORSKI. Zwiedzanie za połowę ceny

6048To nie lada atrakcja dla wszystkich, którzy chcieli by zwiedzić zabytki oraz zobaczyć jaworskie atrakcje. Już w ten weekend, od 21 do 23 października w ramach akcji „Dolny Śląsk za pół ceny” w całym powiecie jaworskim będzie można skorzystać taniej m.in. z muzeum, zamków czy Ratuszu.

Tym razem, akcja promocyjna dotarła również do powiatu jaworskiego. Już w ten weekend, Muzeum Regionalne w Jaworze obniża ceny dla wszystkich zwiedzających. Turyści będą mieli okazję zobaczyć miasto z góry, z perspektywy dwóch wierz widokowych. Podczas akcji promocyjnej, udostępnione zostaną również wieże widokowe w Ratuszu.

Dodatkowo, w niedziele, 23 października Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej organizuje przejazd Muzealnego Pociągu Specjalnego WESTFALCZYK na trasie Jaworzyna Śl. – Świdnica – Jawor – Jaworzyna Śl. Jest to pociąg, który w przeddzień 368 rocznicy zawarcia pokoju westfalskiego połączy Kościoły w Świdnicy i Jaworze. Zostanie on wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

ER/FOT. ARCH

Dodaj komentarz