Opublikowany: pon, Paź 28th, 2019

Poszukiwany wybrał się na spacer… z młotkiem

Niebawem wróci za kraty, ale spędzi w celi więcej czasu niż przewidywał. 26-letni legniczanin był poszukiwany do odbycia kary roku więzienia, jednak został przyłapany na tym, jak rzucał młotkiem w osobowe audi.

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucał młotkiem w audi, uszkadzając w ten sposób jego karoserię. Jak się okazało, figurował w systemach jako poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów.

– Kryminalni podczas pracy z zatrzymanym 26-latkiem, udowodnili mu włamanie do pojemnika na monety przy odkurzaczu przemysłowym na terenie jednej ze stacji paliw w Legnicy, z którego dokonał zaboru pieniędzy – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Funkcjonariusze udowodnili mu też kradzież z włamaniem do lodówki z napojami. 26-latek uszkodził kłódkę, wyważył zamek i zabrał butelki oraz puszki. Za kradzieże z włamaniem i niszczenie cudzego mienia niebawem odpowie przed sądem. Swój pobyt za kratami może teraz wydłużyć o kolejnych kilka lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..