Opublikowany: czw, Lis 7th, 2019

Poszukiwana za… niepłacenie alimentów

Głogowska policja wzywa każdego, kto zna miejsce pobytu 36-letniej Justyny Mazur, o przekazanie tej informacji funkcjonariuszom. Kobieta jest poszukiwana, ponieważ uchylała się od… płacenia alimentów.

Justyna Mazur (z domu Witczymyszyn) ostatnio mieszkała przy ul. Orbitalnej 59/44 w Głogowie. Obecnie jest poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez wschowską prokuraturę w związku z popełnieniem przestępstwa uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

– Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu osoby poszukiwanej, do zawiadomienia o tym fakcie Komendy Powiatowej Policji w Głogowie pod numerami telefonów: 76 7277283, 76 7277271, w godz. 7.30-15.30, całodobowo numer alarmowy policji 112 lub 76 7277200, lub najbliższą jednostką policji – informuje Bogdan Kaleta, rzecznik prasowy KPP w Głogowie.

Głogowscy stróże prawa ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Zapewniają też o utrzymaniu tajemnicy co do osoby, która przekaże im pomocne w tej sprawie informacje.

Justyna Mazur

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..