Opublikowany: wt, Paź 29th, 2019

Porady nefrologiczne dla głogowian

Od wczoraj, 28 bm., na mieszkańców czeka 120 miejsc na wizyty w głogowskiej poradni nefrologicznej. Bezpłatne badania będą się odbywać od 5 do 16 listopada br.

Głogowski Szpital Powiatowy realizuje program “Wczesna diagnostyka i profilaktyka chorób nerek […]” skierowany do osób powyżej 35. roku życia. Jak informują przedstawiciele lecznicy, każdy pacjent w ramach wizyty będzie mógł liczyć na:

– badania laboratoryjne krwi i moczu wraz z analizą wyników,
– badanie USG nerek i jego ocenę,
– pomiar ciśnienia tętniczego,
– konsultację specjalistyczną przez lekarza nefrologa,
– wydanie zaleceń do dalszego postępowania w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Zainteresowani muszą rejestrować się osobiście, bez skierowania, w centralnej rejestracji, w holu szpitala. Konieczne będzie okazanie dowodu osobistego wydanego przez prezydenta Głogowa lub zaświadczenia wydanego przez magistrat, potwierdzającego zameldowanie na terenie miasta.

Przy rejestracji Pacjent otrzyma:

– skierowanie na badanie laboratoryjne
– termin z wyznaczoną datą i godziną wizyty specjalistycznej.

Przyjmowanie próbki moczu i pobranie krwi na badania laboratoryjne będzie się odbywać w gabinecie poradni nefrologicznej, przy ul. Kościuszki 15 (parter w budynku szpitala) od godz. 8 w dniu rejestracji. Pacjenci powininni zgłosić się na badanie na czczo i odstawić suplementy diety oraz witaminy na co najmniej dwa dni przed terminem pobrania krwi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..