Poradnie po remoncie. Uroczyste otwarcie za nami

Zakończył się remont poradni specjalistycznych w legnickim szpitalu. W piątek w uroczysty sposób miejsce otwarto na nowo. Dyrekcja szpitala oraz lekarze zapewniają, że remont był konieczny, a jego efektem ma być skok jakościowy świadczonych tutaj usług.

Remont specjalistycznych poradni w WSS w Legnicy dobiegł końca. W piątek już oficjalnie je otwarto. Miejsce jest nie do poznania.

-Otwarcie poradni to efekt zakończenia remontu, który trwał przez ostatnie półtora roku- mówi Anna Płotnicka-Mieloch dyrektor szpitala- całościowy koszt inwestycji to łącznie 9,5 mln zł, z czego Unia Europejska dofinansowała to przedsięwzięcie pieniędzmi w wysokości ponad 7 mln zł, reszta to środki własne placówki. Nowa jakość, ogromny skok, moim marzeniem jest żeby cały szpital tak wyglądał- kończy swoją wypowiedź Płotnicka-Mieloch

-To naprawdę ważne, że mieszkańcy Legnicy, powiatu i całego subregionu legnickiego mają dostęp do poradni, które nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim zagwarantują im komfort obsługi- dodaje Marcin Krzyżanowski członek zarządu województwa dolnośląskiego

Efekt prac zachwalają lekarze i personel. Otwarcie poradni odbyło się w towarzystwie samorządowców, służb mundurowych i duchowieństwa. Teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkim pacjentom, aby obietnice o skoku jakościowym się spełniły.

Dodaj komentarz