Opublikowany: pon, Mar 9th, 2020

Polsko-czeska kolizja (FOTO, WIDEO)

W godzinach porannych na trasie Jelenia Góra – Wrocław, na wysokości Bolkowa, doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona do Jaworskiego Centrum Medycznego.

Do zdarzenia doszło na drodze 3j. – To nowa nazwa odcinka drogi DK5 – wyjaśnili nam na miejscu drogowcy. Kierujący hondą 72-letni mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył forda, którym poruszało się dwóch obywateli Czech. W wyniku zderzenia obrażeń doznała pasażerka hondy, która narzekała na ból w klatce piersiowej.

Strażacy udzielili poszkodowanej pomocy przedmedycznej, następnie została przewieziona przez Zespół Ratownictwa Medycznego do jaworskiego szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

– Sprawca najechania otrzymał mandat i nałożono na niego karę pięciu punktów karnych – powiedziała nam Ewa Kluczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

 

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..