Polkowicki Dzień Rodziny już w środę

Blok imprez w ramach Polkowickiego Dnia Rodziny rozpocznie się o godz. 14 w Rynku, w środę, 12 czerwca. Atrakcji jest wiele, a wstęp – bezpłatny.

 W programie zaplanowano m.in. spektakl pt. „Morskie opowieści” w wykonaniu Teatru Katarynka z Gdańska.

– To historia, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen wrażeń rejs – zapowiadają organizatorzy wydarzenia z Polkowickiego Centrum Animacji. – Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Odbędzie się m.in. akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur, a wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Spektakl odbędzie się w ogromnym, czteromasztowym namiocie, który przyciąga pięknymi kolorami.

Będzie też koncert „Najpiękniejsze piosenki Disney’a”, połączony z pokazem baniek mydlanych, a ponadto będą jeszcze animacje dla dzieci i młodzieży, warsztaty aktorsko-wokalne oraz kącik plastyczny.

Na Dzień Rodziny zapraszają burmistrz Łukasz Puźniecki, Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach oraz Polkowickie Centrum Animacji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..