POLKOWICE. Zewnętrzne zjeżdżalnie w Aquaparku zamknięte do końca roku

rury aquaparkRury zostaną zamknięte ze względu na remonty, które rozpoczęły się w czerwcu. Z zewnętrznych zjeżdżalni nie będzie można korzystać do końca roku. Ze względu na modernizację do 4 lipca nieczynna będzie także hala basenowa.

 Polkowicki raj – Park Wodny w Nowym Wydaniu” to rozłożony na etapy proces przeobrażeń polkowickiego Aquaparku. W ramach projektu wybudowane zostaną nowe atrakcje i wprowadzone zmiany. Niezbędne remonty potrwają jednak wiele miesięcy.

– Zmieniamy się żeby podtrzymać kilkunastoletnią dobrą praktykę świadczenia usług na najwyższym poziomie. Już od dziś dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Wierzymy, że mieszkańcy zostaną z nami, a końcowy efekt modernizacyjnego projektu będzie naszą wspólną, ogromną satysfakcją – informuje dział marketingu polkowickiego Aquaparku. – Posiadacze biletów i karnetów z terminem ważności obejmującym czerwiec i lipiec 2014 r., będą mieli możliwość wykorzystania ich do końca roku. Przy bieżących zamówieniach na karnety i bilety basenowo-saunowe stosowana będzie data ważności 31.12.2014 – dodają marketingowcy.

Wyłączenie hali basenowej i zjeżdżalni nie oznacza, że Aquapark będzie całkowicie zamknięty. W czasie modernizacji funkcjonować będzie przychodnia, bilard, kręgielnia, sala fitness jak i grota solna.

DRM

Dodaj komentarz