Opublikowany: pt, Wrz 2nd, 2016

POLKOWICE. Zderzenie czterech aut (WIDEO, FOTO)

WYPADEKDwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, jaki wydarzył się dziś rano na drodze z Polkowic w kierunku Tarnówka. Zderzyły się cztery samochody osobowe: audi A3 i A6 oraz fiaty siena i bravo. Droga może być zablokowana do południa. 

– Jedna z osób była zakleszczona w pojeździe, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby ją wydostać – powiedział nam dyżurny polkowickiej straży pożarnej. 

Jak dodał, jedna z poszkodowanych osób została odwieziona do szpitala, drugą ratownicy medyczni zaopatrzyli na miejscu, ale potem – jak się dowiedzieliśmy – także trafiła do szpitala. 

Droga może być zablokowana nawet do południa. Na miejscu trwają czynności. Jak nam powiedział dyżurny polkowickiej policji, na razie nie wiadomo, nawet wstępnie, co było przyczyną wypadku. To określi biegły z zakresu ruchu drogowego. 

Zobacz także: 

UR

 

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..