POLKOWICE. TSA i Ray Wilson na święto miasta

DNI_POLKOWTSA, Ray Wilson, Donatan & Cleo, Red Lips, Halina Frąckowiak, Dwa Plus Jeden oraz Kabaret pod Wyrwigroszem i Formacja Chatelet wystąpią podczas Dni Polkowic – 13 i 14 czerwca – w Centrum Piknikowym (obok basenów otwartych). Ale trakcji będzie znacznie więcej.

Miejskie święto rozpocznie się tradycyjnie spektaklem dla dzieci. Małych widzów do oglądania „Wielkiej misiowej wyprawy na Księżyc” zaprosi Teatr MER z Łodzi. Drugi dzień również otworzą aktorskie popisy. Tym razem Teatr Gry i Ludzie z Katowic zaprezentuje znaną bajkę „Szewczyk Dratewka” w nowej, zaskakującej aranżacji.

Do zabawnych występów Kabaretu pod Wyrwigroszem i Formacji Chatelet nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Miłośnicy polskiej muzyki lat siedemdziesiątych z przyjemnością dadzą się wprowadzić w świat tamtych klimatów dzięki Halinie Frąckowiak, która zaśpiewa z zespołem. Z podobnym sentymentem można będzie posłuchać przebojów: „Chodź, pomaluj mój świat”, „Windą do nieba” czy „Iść w stronę słońca” w wykonaniu grupy Dwa Plus Jeden.

Oba czerwcowe wieczory wypełnią: wokalista sławnej grupy Genesis – Ray Wilson, twórca singla „To, co nam było” – Red Lips, legenda polskiego rocka – TSA z Markiem Piekarczykiem oraz reprezentanci Polski na zeszłorocznym konkursie Eurowizji – Donatan & Cleo.

Po raz kolejny już podczas Dni Polkowic w szranki staną pracownicy starostwa i urzędu gminy. W tym roku zostanie sprawdzona ich wiedza z zakresu służby zdrowia, o co zadba Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych.

Ponadto, na wszystkich czeka wiele atrakcji: liczne stoiska, wesołe miasteczko, kąciki zabaw dla najmłodszych, ogródek plastyczny, dmuchańce, gry i konkursy. Szczegóły imprezy: na stronie www.pca.pl oraz pod nr tel. 76 746 88 18.

UR

Dodaj komentarz