POLKOWICE. Niepodległościowy bieg po zdrowie

Polko_GminaNarodowy Bieg Niepodległości organizowany jest w sobotę, 8 listopada, na ul. Browarnej w Polkowicach. Start o godz. 12.

– Bieg po zdrowie to propozycja dla wszystkich mieszkańców i sportowy akcent zbliżającego się Święta Niepodległości – informuje Ewa Szczecińska-Zielińska, rzecznik urzędu gminy.

Uczestnicy imprezy dostaną koszulki z narodową flagą. Będą też okolicznościowe medale. Zaplanowano kilka kategorii wiekowych. W południe, na dystansie 300 metrów pobiegną przedszkolaki. Kwadrans później na starcie staną uczniowie klas I-III (700 m), a potem kolejno: uczniowie klas V-VI, V-VI i gimnazjaliści. Wspólny bieg kobiet i mężczyzn ruszy o godz. 13 (dystans 2500 m). Podobną trasę pokonają spacerem amatorzy nornic walking (godz. 13.30).

Zapisy przyjmowane będą się w dniu imprezy, od godz. 10.

Organizatorem imprezy jest TKKF „Start” w Polkowicach, pod patronatem burmistrza Polkowic Wiesława Wabika i starosty powiatu Marka Tramsia.

UR

Dodaj komentarz