POLKOWICE. Drzewa w obiektywie

1. Polkowice_Cegielnia_Monika_Płaskonka_gim1polkowiceKonkurs ekologiczny dla miłośników fotografii i przyrody organizuje powiat polkowicki. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prace można nadsyłać do 9 maja.

„Drzewa Powiatu Polkowickiego”- pod takim tytułem odbywać się będzie w tym roku konkurs ekologiczny. Zdjęcia mają przedstawiać ciekawe, interesujące, śmieszne, a także osobliwe okazy drzew.

– Po raz kolejny zapraszamy młodzież do fotografowania przyrody naszego powiatu. Zachęcamy do robienia zdjęć wszystkiego co zachwyci, przykuje uwagę i zainspiruje naszych uczniów- informuje Mirosława Myrna-Kudryk, naczelnik Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Polkowicach.

Zdjęcia mogą przedstawiać jedno drzewo ale również cały las. Zdjęcia do konkursu należy dostarczyć na płycie CD lub DVD. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko 1 zdjęcie. Regulamin i szczegóły konkursu: http://powiatpolkowicki.pl/konkurs-fotograficzny. Młodzi twórcy najlepszych zdjęć otrzymają tablety.

SZAT, DRM/fot.M.Płaskonka/A.Lisowska

 

Dodaj komentarz