POLKOWICE. Cmentarz Komunalny w grobonecie

zniczePolkowicki nowy cmentarz jest już objęty systemem grobonet. Na stronie internetowej można odnaleźć lokalizację grobów bliskich, zapalić wirtualny znicz, a nawet uiścić opłatę za miejsce.

Nie będzie już problemu ze znalezieniem miejsc pochówku bliskich na cmentarzu komunalnym w Polkowicach. Wystarczy wejść na stronę internetową www.grobonet.polkowice.eu. Znajduje się tam baza danych, nazwiska, daty zgonu, fotografie grobów oraz lokalizacja na mapie cmentarza.

cmentarz 1– Bazę, na nasze zlecenie, stworzyła firma specjalizująca się wykonywaniu tego typu usług.  Każde miejsce jest sfotografowane oraz określona jest jego dokładna lokalizacja – mówi Elżbieta Kaczorowska, dyrektor Wydziału Eksploatacji i Utrzymania Urzędu Gminy Polkowice.

 Wystarczy wpisać imię i nazwisko zmarłej osoby i wyskakuje nam profil danego grobu. Można zobaczyć, jak wygląda pomnik oraz zapalić wirtualny znicz.

Strona internetowa ma też kilka przydatnych zakładek, znajdziemy tam m.in. regulamin cmentarza, cennik, możemy też korzystać z zakładki  „nekrologi” oraz „rocznice”, w której wyświetlają się nazwiska zmarłych, którzy obchodzą w danym dniu rocznicę śmierci.

DRM/FOT. ARCHIWUM

Dodaj komentarz