POLKOWICE. Burmistrz dostał rękawice. Będzie trenować?

armia2Rękawice Wiesławowi Wabikowi, burmistrzowi gminy, wręczył Bartosz Muszyński, mistrz Europy i trener, podczas wczorajszego treningu medialnego fighterów zrzeszonych w Armii Polkowice. W nich zawodnik ten wygrał walkę podczas Gali FEN.

Prezent był podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie, a także za deklarację dalszej pomocy nie tylko finansowej. W przyszłości na potrzeby klubu ma zostać przekazane jedno z pomieszczeń gminnych, w którym można urządzić salkę treningową. 

– Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową pomoc. Dla nas to bardzo ważne, bo jest to dodatkowa motywacja – mówił Bartosz Muszyzński, który przy okazji poinformował o ostatnich sukcesach Armii.

armiaA jest się czym pochwalić. W Jaworze Kacper Muszyński pokonał w zawodowej walce starszego o 10 lat Przemysława Gossa z Łodzi. Z kolei, w otwartych zawodach federacji WKA w formule K-1 zawodnicy Armii spisali się bardzo dobrze przywożąc do Polkowic worek medali. Złote krążki zdobyli: Fabio Di Lalla (kategoria 67 kg), Tomek Matysiak (79 kg), srebrne: Przemek Świerszcz (67 kg), Kasia Palicka (56 kg), Damian Wawrzyniak (63 kg), Marcel Jasiński (57 kg), Bartek Mietliński (54 kg), a brązowe: Dominik Nawrocki (63 kg) i Kasia Światowska (56 kg).

Na rękawicach, które dostał burmistrz są podpisy wszystkich zawodników Armii.

– Widzę wasze ogromne zaangażowanie. Dajecie z siebie wszystko na treningach, co potem przekłada się na sukcesy, które odnosicie w ringu. Jesteście świetnie zorganizowani, widać, że sporty walki to wasza pasja – podkreślił Wiesław Wabik.

Trening został zorganizowany w sali fitness polkowickiego aquaparku.

UR/FOT. UG POLKOWICE

Dodaj komentarz