W Polkowicach ostatni dzwonek dla kandydatów do rady młodzieżowej  

Tylko do wtorku, 24 września, przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy Polkowice. Jej kadencja trwa trzy lata.

Jak informują polkowiccy urzędnicy, radnym Młodzieżowej Rady może być każdy mieszkaniec gminy, który w dniu wyborów będzie mieć co najmniej 15, ale nie ukończy 21 lat.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do 24 września za pomocą formularza dostępnego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Polkowice oraz w Biurze Rady Miejskiej. A wypełniony formularz powinni złożyć do Okręgowej Komisji Wyborczej w ratuszu, pok. 203, w godz. od 8 do 15. Co ważne, do zarejestrowania danego kandydata potrzebna jest lista poparcia zawierająca podpisy minimum 10 osób w wieku 15-21 lat, zamieszkujących stale na terenie gminy Polkowice.

Lista kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy Polkowice zostanie ogłoszona 26 września, a wybory zaplanowano na 2 października.

Fot. UR 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..