Policjanci uratowali mężczyznę

Mężczyzna leżał w rowie wypełnionym wodą. Jego krzyk usłyszała spacerująca w pobliżu kobieta. Natychmiast wezwała policję. 

Dziś rano dyżurny górowskiej komendy otrzymał informację od mieszkanki miasta o tym, że podczas spaceru z psem usłyszała krzyk mężczyzny. Dobiegał z okolicy rowu przy jednej z ulic. Na miejsce wysłano patrol.

– Funkcjonariusze zaczęli penetrować teren, a po chwili zauważyli leżącego mężczyznę w rowie wypełnionym po brzegi wodą – informuje podkom. Agnieszka Połczyk, oficer prasowy KPP w Górze. – Woda zakrywała całe ciało, a on ledwo łapał powietrze.

Policjanci weszli do rowu, wyciągnęli zmarzniętego mężczyznę z wody i okryli kocem ratowniczym. Był przytomny, ale nie można było nawiązać z nim kontaktu.

– Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził silne wyziębienie organizmu i zabrał mężczyznę do szpitala – dodaje Agnieszka Połczyk.

Jak się okazało, był to mieszkaniec Góry. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Fot. Ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..