Policja zaprasza polkowiczanki na kurs samoobrony (WIDEO)

Są już pierwsze zgłoszenia do programu prewencyjnego pod nazwą “Bezpieczna Polkowiczanka”. Jest to pierwsza edycja nieodpłatnego kursu samoobrony dla pań. Zapisy trwają do 1 marca.

Przypomnijmy, organizatorem zajęć jest Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach.

– Kurs poprowadzą funkcjonariusze naszej komendy – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, p.o. oficera prasowego KPP. – Umiejętności, które będą starali się przekazać są oparte na naturalnych odruchach obronnych, które zostaną udoskonalone w czasie treningu, tak aby w sytuacji realnego zagrożenia napadnięta nie dała się zranić i zareagowała najwcześniej, jak to możliwe. Kursantki nauczą się nie tylko reagować szybko, ale prawidłowo oceniać zagrożenie oraz bronić się adekwatnie do ataku – dodaje.

Spotkanie odbędzie się 6 marca o godz. 18 w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach przy ul. Kmicica 23. Panie zainteresowane bezpłatnym udziałem w programie mogą zapisać się na kurs pod numerem oficera prasowego komendy 76 846-33-46, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 15. Uczestniczki muszą też wypełnić i dostarczyć w dniu kursu oświadczenie pn. “Bezpieczna Polkowiczanka” (znajduje się ono na stronie internetowej KPP).

Zobacz także: 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..