Opublikowany: czw, Maj 23rd, 2019

Policja szuka wandala, który profanował nagrobki (WIDEO)

Policja szuka mężczyzny podejrzanego o niszczenie nagrobków na legnickim cmentarzu. Funkcjonariusze, którzy prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratury, opublikowali wizerunek mężczyzny.

Do znieważenia spoczynku zmarłych doszło na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy. Policjantom, którzy pracują nad tą sprawą udało się wyodrębnić wizerunek mężczyzny, który najprawdopodobniej jest sprawcą aktów wandalizmu na terenie nekropolii.

Jak informują stróże prawa, sprawca ma ok. 60 lat, mierzy ok. 175 cm, jest szczupły. W chwili, gdy wykonano zdjęcie był ubrany w czarną kurtkę i czarne spodnie, a także zimową grafitową czapkę. Na ramieniu miał zawieszoną czarną torbę.

– W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny z Komendą Miejską Policji w Legnicy pod numerem telefonu 768761520 lub 768761531 lub z prokuratorem nadzorującym postępowanie pod numerem telefonu 767231225 – apelują legniccy policjanci.

AKTUALIZACJA:
– Legniccy policjanci po publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o dewastacje nagrobków na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy, uzyskali informacje o tożsamości tego mężczyzny – informuje Anna Tersa z KMP w Legnicy. Funkcjonariusze dodają, że zatrzymali już podejrzanego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..