Pole Dance Show, czyli charytatywny taniec na rurze (FOTO)

Tak dużej frekwencji nie spodziewali się nawet sami organizatorzy. Aż 150 osób przybyło dziś do studia Pole Dance Sunrise przy ul. Kwiatowej, aby oklaskiwać znakomite występy artystyczne. Kursantki oraz instruktorki zaprezentowały efektowne ewolucje na rurze i w kole cyrkowym, a wszystko po to, by pomóc potrzebującym czworonogom. Dochód z imprezy zasili bowiem konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Lubinie.

Choć to dopiero pierwsza tak szczytna akcja to jej organizatorzy już mogą mówić o sporym sukcesie. Przede wszystkim tym frekwencyjnym, który świadczy również o bardzo wysokim poziomie występów artystycznych. Studio Pole Dance Studio przy ul. Kwiatowej, gdzie odbywało się to charytatywne wydarzenie, niemal pękało w szwach. Ci, którzy nie weszli do środka oglądali to wspaniałe przedstawienie przez szybę. A rzeczywiście było na co popatrzeć…

– Spodziewaliśmy się, że przyjdzie dziś około 100 osób, a było ich ponad 150. To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi mówi Patrycja Fijoł ze studia Pole Dance Sunrise.

Zaznaczmy, że warunkiem wstępu na Pole Dance Show (tak nazwano to wydarzenie) było wrzucenie do puszki co najmniej 20 zł, a wiadomo, że niektórzy wykazali się większym gestem. Całość zebranych środków z dzisiejszej imprezy zostanie przeznaczone na pomoc lubińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, który od jakiegoś czasu znajduje się w dramatycznej sytuacji finansowej i kadrowej. Więcej pisaliśmy o tym tutaj

Łącznie odbyło się 14 pokazów solowych, grupowych oraz w duecie. Kursantki oraz instruktorki zaprezentowały się na rurze oraz w kołach cyrkowych. Nie zabrakło też  trudnych technicznie elementów akrobatycznych.

W trakcie pokazów przeprowadzono również loterię. Do wylosowania były atrakcyjne vouchery na usługi, masaże, do sklepów z odzieżą itp.

.

Fot. Szymon Kwapiński

Dodaj komentarz