Opublikowany: wt, Wrz 12th, 2017

Podejrzewany o zabójstwo w Chocianowie zatrzymany (WIDEO)

Policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o dokonanie zabójstwa, do jakiego doszło w Chocianowie.

W jednym z mieszkań na terenie miasta znaleziono zwłoki 59-letniej kobiety. Na jej ciele było wiele ran ciętych i kłutych. Wczoraj zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni.

– To 24-letni syn ofiary – mówi Lidia Tkaczyszyn, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy. – Podczas zatrzymania znajdował się po wpływem metamfetaminy. Dzisiaj prokurator przedstawił Piotrowi W. zarzut popełnienia tego zabójstwa. Obecnie trwają czynności procesowe z jego udziałem.

W środę ma być przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. Biegli z zakresu medycyny sądowej odpowiedzą m.in. na pytanie, kiedy doszło do zabójstwa.

Przypomnijmy, zwłoki 59-letniej mieszkanki Chocianowa zostały znalezione w minioną niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Zobacz także: 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..