Podaruj coś słodkiego potrzebującym dzieciom

Nieco ponad dwa tygodnie pozostały do Dnia Dziecka. Niestety nie dla wszystkich data 1 czerwca jest szczęśliwą. Wspólnie z wolontariuszami z Fundacji Animus możemy sprawić, żeby było inaczej. Dziś i jutro w złotoryjskich marketach zostanie przeprowadzona zbiórka słodyczy, które trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Fundacja Animus organizuje tego typu zbiórkę już po raz drugi. Otrzymane od darczyńców słodycze zostaną przekazane w formie paczek la dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, szczególnie dla dzieci z rodzin wielodzietnych i z niepełnosprawnością. W organizacji akcji wezmą udział wolontariusze fundacji oraz uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi.

– Do specjalnie przygotowanych koszy, każdy kupujący będzie mógł przekazać na rzecz dzieci artykuły spożywcze: czekolady, cukierki, soki, chrupki, czyli te produkty z których dzieci na pewno się ucieszą. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji. Okażmy serce i pomóżmy dzieciom! – zachęca Łucja Marchaj-Miller, prezes zarządu Fundacji ANIMUS. – Sprawmy, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. By niemożliwe stało się możliwym. Razem możemy więcej – dodaje.

Zbiórka będzie przeprowadzona 17 i 18 maja (piątek i sobota) w godz. 8-18 w supermarketach Lidl i Stokrotka w Złotoryi. Akcja została zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

.

.

Dodaj komentarz

*

code