Opublikowany: śr, Sie 14th, 2019

Płacił w sklepach kradzioną kartą. Szuka go policja

Lubińska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który ukradł cudzą kartę bankomatową i kilka razy nią zapłacił w sklepach. 

Do kradzieży karty doszło w maju tego roku. – Nasi funkcjonariusze prowadzą sprawę przywłaszczenia karty bankomatowej, a następnie włamania się na konto pokrzywdzonego, poprzez dokonanie za pomocą tej karty czterech płatności zbliżeniowych w sklepach na terenie miasta. Śledczy zajmujący się sprawą zdecydowali o prezentacji wizerunku osoby, która podejrzewana jest o ten czyn – informuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Osoby, które rozpoznają sprawcę i mogą pomóc w dotarciu do niego, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym  KPP w Lubinie, pod numerami telefonu: (76) 8406 360 lub (76) 8406 222.

Fot. KPP w Lubinie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..