Pędem na legnickie lodowisko!

Dziś na lodowisku przy ul. Sejmowej w Legnicy otwarcie sezonu łyżwiarskiego. Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiada doskonałą zabawę i słodki poczęstunek. Jak zdradzają przedstawiciele Ośrodka, z możliwości będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób niż choćby przed rokiem.

Miłośników lodowych przejażdżek w Legnicy nie trzeba przekonywać, że warto pojawić się na tej imprezie. Tym, którzy zdecydują się na to po raz pierwszy OSiR przypomina, na co będzie można liczyć na miejscu.

– Na początek artystyczna niespodzianka. W tańcach na lodzie zaprezentują się trzy solistki z Gdańska, wśród nich Emilia Rewako, mistrzyni Polski w tańcu na lodzie – zachęca Andrzej Gąska, dyrektor OSiR-u. Na tym jednak oczywiście nie koniec. – Dla dzieci czekać będą gry i zabawy, a dla wszystkich, którzy w dzień otwarcia przyjdą na lodowisko – gorąca czekolada i pierniki – wylicza szef Ośrodka.

Jak zdradzają pracownicy organizatora, w tym roku komfort korzystania z lodowej płyty będzie jeszcze większy niż w poprzednich latach. Dlaczego?

– Wypożyczalnia na lodowisku przy Sejmowej wzbogaciła się o 150 par nowych butów z łyżwami – zapowiada Andrzej Gąska.

Wzorem poprzednich lat, w dzień inauguracji sezonu wstęp na lodowisko będzie bezpłatny. Początek wydarzeń zaplanowanych z tej okazji już dziś o godz. 16.

Dodaj komentarz