Ostatnie mundialowe emocje w Legnicy

To już ostatnia szansa na wspólne kibicowanie finalistom tegorocznego mundialu w sercu nadkaczawskiego miasta. Mile widziani będą zarówno starsi, jak i najmłodsi kibice. Atrakcji nie zabraknie – zapowiadają władze miasta.

Już dziś, 15 lipca, po raz ostatni przed telewizorami zgromadzą się kibice piłkarscy, którzy wyczekują rozstrzygnięć na mistrzostwach świata w Rosji. W sercu miasta już o godz. 15 ruszy rodzinna strefa kibica pod hasłem #LegnicaKibicuje. Przez trzy godziny będzie można liczyć na zabawy i animacje, a od pierwszego gwizdka zabawa trwać będzie bez muzyki.

– Na wszystkich przybyłych czekać będą m.in. dmuchańce, wspólne kibicowanie, olbrzymie bańki mydlane, piłkarskie animacje z bajkowymi postaciami, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji – wylicza Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Jak podkreśla urzędnik, w organizację rodzinnej przestrzeni dla kibiców włączy się m.in. Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hotel Qubus, Galeria Piastów, Miedź Legnica, ośrodek Kibice Razem, Klub Kibiców Niepełnosprawnych Miedzi, a także wolontariusze i liczne lokale gastronomiczne.

– Dla kibiców mamy specjalne gadżety do wygrania. A najmłodszych do kibicowania zagrzewać będzie Legnicki Julek – zachęca Rodak.

Dodaj komentarz