Opublikowany: pon, Kwi 1st, 2019

OSiR ma pieniądze dla twórców samoróbek

W czerwcu miłośnicy rywalizacji, konstruktorzy niecodziennych pływadeł i zwolennicy legnickich imprez będą mogli spłynąć Kaczawą w samoróbkach ze świata filmu. Tym razem Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił wesprzeć twórców, przekazując im dofinansowanie.

Podobnie jak w poprzednich latach, na starcie rywalizacji o Błękitną Wstęgę Kaczawy należy spodziewać się sporej grupy amatorów dobrej zabawy. Tym razem autorzy niecodziennych wodnych pojazdów będą mogli sięgnąć po pomysły ze świata filmu. Na dwa miesiące przed startem tegorocznych zmagań legnicki OSiR postanowił ogłosić konkurs na dofinansowanie dla uczestników. Na co mogą liczyć konstruktorzy?

Ośrodek przygotował finansowe wsparcie dla 10 ekip, każde z nich to 500 zł. Aby je zdobyć twórcy muszą przesłać projekt zawierający szkic pływadła, jego przybliżone wymiary, opis, roboczą nazwę oraz kalkulację kosztów materiałów niezbędnych do budowy. Ostatni z punktów jest szczególnie istotny, gdyż to właśnie na zakup materiałów przeznaczone będą dofinansowania z OSiR-u. Jak zaznaczają organizatorzy, projekt należy złożyć do 10 maja br. w siedzibie przy ul. NMP 7 w Legnicy. Z kolei uczestnicy spływu muszą oświadczyć, że są autorami projektu i podać dane kontaktowe.

W zmaganiach o Błękitną Wstęgę Kaczawy może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, a także ekipy reprezentujące szkoły, uczelnie i inne podmioty prawne. Wyniki konursu poznamy 13 maja br. Tegoroczny spływ zaplanowano na 9 czerwca. Start o godz. 15.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..