Opublikowany: pon, Lis 18th, 2019

Orkiestra szuka wolontariuszy w Legnicy

12 stycznia w Legnicy wielkie granie w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Harcerze, którzy po raz kolejny pracują jako miejski sztab już dziś szukają wolontariuszy, którzy pomogą w kwestowaniu.

Hufiec ZHP Legnica im. Janusza Korczaka zachęca zainteresowanych mieszkańców do wsparcia inicjatywy. Przypomnijmy, że w tym roku finał będzie się odbywał w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Jak zostać wolontariuszem? Rejestracja trwa już w sieci, na portalu wosp.legnica.eu. Na zainteresowanych czeka w sumie 225 miejsc. Od momentu uruchomienia naboru, 17 bm., szósta część miejsc została już zajęta.

– Podczas Finału sztab będzie miał siedzibę w Galerii Piastów. Gotowość do współpracy przy organizacji programu Finału zadeklarowało już Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji – informuje Mateusz Materek, szef sztabu WOŚP w Legnicy.

Po szczegółowe informacje można zwracać się drogą elektroniczną: mateuszmaterek@gmail.com lub telefonicznie: +48 793 080 220.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..