Opublikowany: śr, Wrz 2nd, 2020

Nożownik zaatakował w trakcie urodzin

Tragicznie zakończyć mogła się impreza urodzinowa w Brzegu Głogowskim. W jej trakcie doszło do sprzeczki między dwójką młodych mężczyzn. W efekcie 19-latek postanowił ranić nożem 22-latka.

Do zdarzenia doszło w nocy z sobotę na niedzielę przy sali wiejskiej w Brzegu Głogowskim. Ofiara ataku nożownika nie uczestniczyła w urodzinach, a jedynie zjawiła się w miejscu imprezy. Doszło do sprzeczki, w efekcie której 19-latek postanowił ranić 22-latka.

–  Głogowscy policjanci zostali poinformowani o mężczyźnie, który miał zostać zraniony nożem. Natychmiast skierowano na miejsce podległe służby. Policjanci po przybyciu potwierdzili zdarzenie. 22-latek został zraniony nożem przez sprawcę, który zbiegł z miejsca zdarzenia – relacjonuje Łukasz Szuwikowski z KPP w Głogowie.

Chociaż nastoletni sprawca próbował ukryć się przed policją, to udało się go zatrzymać. Okazało się, że był po wpływem nie tylko alkoholu. – Zatrzymany to 19-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego, który został przewieziony do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu okazało się, że był pod wpływem alkoholu, a także pod działaniem metaamfetaminy – dodaje Szuwikowski.

Stan ranionego nożem głogowianina nie wskazywał na konieczność hospitalizacji. Mimo to jego oprawca będzie odpowiadał za narażenie poszkodowanego na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi do trzech lat więzienia.

fot. materiał prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..