Nowy kurs polkowickiej komunikacji miejskiej do Jędrzychowa

Od poniedziałku, 25 listopada, uruchomiona zostanie nowa linia komunikacji miejskiej, która będzie kursować z Polkowic, przez strefę ekonomiczną, Sobin i Nową Wieś Lubińską do Jędrzychowa.

– Uruchomienie nowej linii nr 3a ma przede wszystkim ułatwić dojazd do szkoły w Jędrzychowie dzieciom mieszkającym w Polkowicach, Sobinie i Nowej Wsi Lubińskiej – wyjaśnia Jan Wojtowicz, pełnomocnik burmistrza ds. górnictwa i komunikacji.

Jak dodaje, pozwoli to też mieszkańcom pracującym w polkowickiej strefie ekonomicznej dotrzeć do pracy na godz. 7 i wrócić po godzinie 15.

Autobus kursować będzie w dni robocze. Szczegółowy rozkład jazdy przedstawiamy poniżej.

Fot. UR/UG Polkowice rozkład jazdy

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Asia pisze:

    Brawo pani radna Jędrzychowa!

  2. Adam pisze:

    W Zarządzeniu Nr 586/19 Burmistrza Polkowic z dnia 15 listopada 2019 r. w sprawie przedłożenia projektu uchwały budżetowej gminy na rok 2020 opublikowanym na stronie BIP urzędu gminy (strona 68 pdf) widnieje pozycja 15.000.000 zł za sprzedaż Pałacu w Suchej Górnej. Nowy burmistrz po cichaczu chce sprzedać pałac w 2020 roku? Prywatyzacja? Tfuuu

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..